Brazílie - drahé kameny, tropická příroda a vzrušující metropole

cena od 89 990 Kč termín: 18.04.2017 délka: 14 dní (zájezd č. 469792)

14 - denní zájezd

Program :
01.den PRAHA – SAO PAULO

Odlet z Prahy do Sao Paula /noční let/.

02.den SAO PAULO, MINAS GERAIS

Přílet do Sao Paula v časných ranních hodinách. Po uvítání průvodcem na letišti transfer do restaurace. Během společné snídaně /v ceně zájezdu/ Vás čeká orientační meeting a seznámení se s detaily trasy zájezdu. Po snídani následuje krátká prohlídka Sao Paula přezdívaného "betonová džungle". Po ní Vás očekává přejezd do místa ubytování na trase do státu Minas Gerais. V časných odpoledních hodinách ubytování v hotelu, volno k relaxaci u bazénu po náročném letu z Evropy.

03.den OURO PRETO, MARIANNA

časně odjezd do Ouro Preto - malebného historického městečka v horách proslulého těžbou drahých kamenů od dob středověku až do dnešních dnů.Zde navštívíte muzeum drahokamů a zhlédnete exponáty, jaké nelze spatřit nikde jinde na světě. Po prohlídce následuje přejezd do nedalekého hornického městečka Marianna, kde navštívíte historický hlubinný zlatý důl. Zlato se zde již více než 20 let nedobývá, ale sjezd do dolu na stroji 150 let starém, prohlídka jeho prostor a expozice hornického provozu ve Vás jistě zanechají silné dojmy. Závěrem dne navštívíte přímo lokalitu, kde se nalézají jedny z nejcennějších brazilských drahokamů – tzv. imperiální topazy. Od místních horníků si můžete zakoupit opravdu cenný suvenýr z Brazílie!! Večer ubytování v Ouro Preto.

04.den PETROPOLIS, BÚZIOS

Celodenní transfer do rekreačního centra Búzios na březích Atlantiku. Cestou Vás čeká zastávka v Petropolisu – bývalém sídelním městě brazilských králů – a prohlídka královského paláce. Po příjezdu do Búzios absolvujete krátkou seznamovací projížďku centrem městečka, a poté Vás již čeká ubytování v malém stylovém hotýlku v těsné blízkosti pláže.

05.den BÚZIOS
Volný den k odpočinku, relaxačním vycházkám po malebném letovisku, slunění na pláži nebo u hotelového bazénu.

06.den RIO DE JANEIRO

Časně odjezd do Rio de Janeira. Čeká Vás celodenní prohlídka města zahrnující návštěvu Corcovada – slavné sochy Krista nad městem, Sugar Loaf – hory podobné homoli cukru tyčící se nad zálivem Botafogo, centra města, jeho slavných pláží a zdejšího pralesa Tijucca. Večer ubytování v hotelu v blízkosti slavné pláže Copacabana.

07.den RIO DE JANEIRO

Volný den v Rio de Janeiru!! Prozkoumejte sami všechna zákoutí pláže Copacabana, navštivte muzeum zlatnické firmy Sauer /zdarma/, vychutnejte si lenošení na jedné z nejslavnějších pláží světa. Večer Vám fakultativně nabídneme jedinečnou Samba Show /včetně večeře/.

08.den TROPICKÝ OSTROV

Časně odjezd za dalším dobrodružstvím – čeká Vás výlet na tropický ostrov!! Nejprve na maketě pirátského škuneru poplujete mezi desítkami malých neobydlených ostrůvků, budete se moci vykoupat na otevřeném moři, pak po příjezdu na "Váš" ostrov budete uvítáni domorodými krasavicemi /a krasavci/, abyste strávili krásný půlden v atmosféře tropického ráje – bujná vegetace, krásná pláž, papoušci nad hlavami… Po návratu na pevninu odjezd do historického rybářského městečka Paraty, ubytování v malém stylovém hotýlku a pěší prohlídka starobylého centra.

09.den PARATY

Odpočinkový den v prostředí tropické pláže!! Ráno odjezd najatým člunem na odlehlou pláž nepřístupnou po zemi díky neprostupnému pralesu. Koupání, slunění, šnorchlování… po návratu na pevninu odjezd do města Sao Seabastiao, a odtud pak trajektem na ostrov Ilha Bela. Po krátké orientační prohlídce malého rybářského městečka ubytování v romantickém rodinném hotýlku.

10.den OSTROV ILHA BELA

Ostrov Ilha Bela je osídlen z jedné čtvrtiny a většinu plochy zabírá rezervace tropického atlantického pralesa. Jediným způsobem, jak poznat druhou stranu ostrova, je Váš dnešní výlet v jeepech – tropickým pralesem k jedinečným liduprázdným plážím s fantastickým potápěním, šnorchlováním, trek k jedinečným vodopádům nebo jen oddech v tomto ostrovním ráji….

11.den OSTROV ILHA BELA

Volný den k relaxaci na pláži nebo u bazénu. Doporučujeme časné ranní pozorování ptáků v pralese – zejména hejna papoušků a tukanů Vás uchvátí!!

12.den OSTROV ILHA BELA

Volný den k relaxaci na pláži nebo u bazénu.

13.den SAO PAULO – PRAHA

Ráno odjezd do Sao Paula. Po příjezdu transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně prodloužení pobytu na Ilha Bela či třídenní výlet k vodopádům Iguacu.

14.den Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Obecný popis :
14 dnů Brazílie
Sao Paulo - Belo Horizonte - Ouro Preto - zlatý důl Marianna - naleziště drahokamů - Petropolis - Búzios - Rio de Janeiro - Corcovado - Barra da Tijucca - Sugar Loaf - Copacabana - ostrov San Bernardo - Paraty - ostrov Ilha Bela
Minimální počet 8 osob
Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Zájezd může být směřován opačně.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

49 990 Kč
Základní cena od 49 990 Kč

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro

Brazílie, Rio de Janeiro
Dovolená podle Brigitte Bardotové. Oblíbený hotel se nachází na velmi atraktivním místě, jeden blok od slavné pláže Copacabana. V okolí hotelu je mnoho butiků, obchodů, restaurací, nočních klubů, atd. V hotelu je 88 pokojů v 16 patrech. Pláž: písečná, jeden blok od hotelu Vybavení: restaurace s barem,…
termín: 20.07.2018 délka: 10 dní
37 990 Kč
Základní cena od 37 990 Kč

Hotel Windsor Copa ***, Rio De Janeiro

Brazílie, Rio de Janeiro
Pobytový zájezd do města samby. Oblíbený hotel se nachází na velmi atraktivním místě, 300 metrů od slavné pláže Copacabana. V okolí hotelu je mnoho butiků, obchodů, restaurací, nočních klubů, atd. Hoteloví hosté mají k dispozici 147 pokojů. Pláž: písečná Vybavení: restaurace s barem, konferenční místnost…
termín: 20.07.2018 délka: 10 dní
84 900 Kč
Základní cena od 84 900 Kč

Rio, Iguazú a Buenos Aires

Brazílie, Buenos Aires
RIO DE JANEIRO – VODOPÁDY IGUAZÚ – BUENOS AIRES – TIGRE – COLONIA DEL SACRAMENTO
termín: 20.11.2018 délka: 12 dní

Nabízí

AMERICA TOURS, v.o.s.

AMERICA TOURS, v.o.s.

Jánská 868/8
46001 Liberec
telefon: 488058205

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Belo Horizonte 20 °C
Florianopolis Aeroporto 20 °C
Fortaleza Aeropor-To 27 °C
Foz Do Iguacu Aeroporto 23 °C
Natal Aeroporto 26 °C
Porto Alegre Aero-Porto 19 °C
Rio De Janeiro 24 °C
Salvador Aeroporto 25 °C
Sao Paulo Aeropor-To 20 °C

Základní informace

Brazílie

Brazílie
Hlavní město: Brasilia
Počet obyvatel: 156 381 680
Měna: BRL
Rozloha: 8,506,663 km2

Místopisy

  • Iguaçu

    Říka se o nich, že jsou to nejkrásnější vodopády světa. Přestože plné dvě třetiny rozlohy patří Argentině, jsou právě z brazilské strány romantičtější a lze je lépe pozorovat…

  • Rio de Janeiro

    Bývalé hlavní město Brazílie je mnohými považováno za vůbec nejkrásnější město světa. Vděčí za to ideální poloze na břehu Atlantského oceánu, okolním horám, přírodě, nádherným…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://brazilie.vasezajezdy.cz/zajezdy/brazilie-drahe-kameny-tropicka-priroda-a-469792/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://brazilie.vasezajezdy.cz